Firma VaBank powstała w 1991 roku. W firmie pracuje około 250 osób. Prowadzimy sprzedaż detaliczna i hurtową artykułów spożywczych i przemysłowych. Zajmujemy się również pozyskiwaniem i dzierżawą nieruchomości.

Polska Grupa Supermarketów (PGS) jest organizacją niezależnych Detalistów branży spożywczej skupiającą rodzimy kapitał. Powstała z inicjatywy Warszawskiej Grupy Supermarketów i obecnie zrzesza ponad 400 sklepów, a jednocześnie trwają przygotowania do przyjęcia kolejnych placówek. W odróżnieniu od innych tego typu sieci członkowie PGS są połączeni kapitałowo, będąc przy tym niezależnymi partnerami handlowymi, tworzą wspólną platformę zakupową.

Marka Top Market pojawiła się w 2004 r. i aktualnie skupia blisko 300 sklepów oraz supermarketów osiedlowych o charakterze delikatesowym. Naszą ambicją jest codzienne dostarczanie Państwu jak najszerszej oferty asortymentowej, blisko domu za rozsądną cenę. Blisko 2600 naszych współpracowników dba o świeżość i dostępność produktów w naszych placówkach na Mazowszu, Lubelszczyźnie, Pomorzu, Warmii, Kujawach Podlasiu i w województwie łódzkim.

Bliżej
Dlaczego? Ponieważ nasze placówki są blisko Twojego domu, a nasi klienci są naszymi sąsiadami. Nowe placówki otwieramy blisko osiedli mieszkaniowych i kamienic, aby stworzyć dogodną alternatywę dla uciążliwych i długich zakupów w hipermarketach.

Taniej
Dlaczego taniej? Jako duża sieć handlowa jesteśmy w stanie negocjować dla Państwa korzystniejsze ceny. Swoimi rabatami dzielimy się z naszymi klientami. U nas promocja naprawdę jest promocją.

Lepiej
Lepiej, bo codziennie kontrolujemy i podnosimy jakość naszej obsługi i naszych produktów. Nieprzerwanie wprowadzamy nowe udogodnienia i usługi, aby zakupy u nas nie tylko ułatwiały życie, ale by były prawdziwą przyjemnością!

JSN Pixel is designed by JoomlaShine.com